24 באוקטובר 2017
גינה מזמינה ציפורים

גינה מזמינה ציפורים

עיצוב גינה מזמינה מבטאת את רצוננו לשלב ביטויים נוספים של טבע בגינה הביתית. עיצוב גינה המזמינה ציפורים היא למעשה יצירת בית גידול המזמין ומספק לציפורים את צורכיהן הקיומיים.
3 באוקטובר 2017
חצב מצוי גינה טבעית

חצב מצוי – גינה ארץ ישראלית

החצב המצוי פרח בר בעל מופע פריחה ייחודי המתאים לגינה פרטית ובפרט גינה ארץ-ישראלית. את החצב אפשר לשתול בערוגה בין צמחים בעלי עלווה ירוקה הנותן רקע יפה לפריחה הלבנה..
27 באוגוסט 2017
תכנון תאורת גן

תכנון תאורת גן

תאורת גן המאירה את הגינה בשעות החשכה, מאריכה את שעות הפעילות והבלוי בגינה. תאורה לגינה מאפשרת שליטה על האור ועל הצל כלומר, בחירת האזורים והעצמים שאותם רוצים להאיר או להחשיך בהתאמה.
24 באוגוסט 2017
בריכות נוי - נמפיאה מלכת בריכת הנוי

בריכות נוי

בריכת נוי משרה בגינה תחושה של קרירות ושלווה בימי הקיץ החמים. בריכת נוי עם מים זורמים נחל או מפל מכניסה לגינה ממד של תנועה וקול ­ צליל המים מנתק את הגינה מהשאון מסביב. בריכות נוי הן גם מוקד משיכה לכל מבקרי הגינה, אנשים ובעלי חיים כאחד: המים מושכים אליהם ציפורים ופרפרים ואלה מוסיפים לגינה תנועה וחיים.
30 במאי 2017
העתקת עצי פרי בוגרים

העתקת עצי פרי בוגרים

העתקת עצי פרי בוגרים משטח הגידול אל הגינה הביתית תופסת תנופה בשנים האחרונות. עצי פרי בוגרים שכיחים הם מנגו, ליצ'י, אבוקדו, זית, פגויאה והדרים. יתרונות וחסרונות העתקת עצי פרי בוגרים.
31 בינואר 2017

לתכנן ולעצב את הגינה – איך אפשר לחסוך ולהוזיל עלויות?

אם יצא לכם לבדוק מחירים אצל בעלי מקצוע מהתחום והופתעתם לגלות שהמחירים אסטרונומיים ויקרים מדי לתקציב שברשותכם, דעו שאם תשימו דגש על הציוד, התכנון ומערכת ההשקייה, תוכלו לחסוך המון כסף. אז החלטתם להשקיע בגינה ולטפח את המראה שלה ואולי אפילו לעצב אותה מחדש? עקבו אחרי הטיפים והדגשים שלו ותגלו כיצד תוכלו לחסוך […]