גינה מעוצבת

גינה מעוצבת מאופיינת בשימוש של צורות גיאומטריות המעניקה מבנה עכשווי לגן. שתילה היא המפתח והשימוש בצמחים דינמיים עם תחושה של טבע יוצרת ניגוד רך לקווים הנקיים של הצורות הגיאומטריות.

גינה מעוצבת מתוכננת על חומרים טבעיים, קווים פשוטים, מוקדים חזקים ועיצוב שתילה טוב המבטיח השתבחות עם השנים כמו יין טוב.

גינה מעוצבת היא ישות בפני עצמה ומנותקת מסביבתה ומהעבר של האזור המאפשר לנו לתת לה כיוון עכשווי המסמל התחלה חדשה.

גינה מעוצבת עם חלוקי נחל

גינה מעוצבת עם חלוקי נחל היא תהליך של עיצוב צורות המתייחס לנוכחות של החדרים החיצוניים המרוצפים, הצמחייה והשטח ביניהם המכוסים חלוקי נחל.

גינה מעוצבת המוקפת בקיר נמוך, שביל כניסה וריצוף החדרים החיצוניים מבטון מוחלק. הצמחייה כוללת עצי ברכיכיטון להצללה על חזית הבית, גדר חיה ליצירת פרטיות ומספר צמחיים בעלי צורות ומרקם היוצרים ניגוד לשאר השטח המכוסה חלוקי נחל.

גינה מעוצבת עם חלוקי נחל
גינה מעוצבת עם דק עץ

גינה מעוצבת עם דק עץ

גינה מעוצבת משקפת את סגנון החיים השמה דגש על איזון בין החדרים החיצוניים לבין החדרים בתוך הבית המרכיבים את השלם.

תכנון יעוד מכלול החדרים החיצוניים בצמוד ליעוד חדרי הבית ופתחיו, יבטיח שימוש יומיומי וזורם בין מרחבי הבית לגינה וחוויות הגן לתוך הבית.

בגינה מעוצבת בראשון לציון אדניות בטון ממשיכות את סכימת החומרים והצבעים של הבית. באדניות הגדולות עצי פרי הדר ובאדניות המחברות ביניהן צמחייה מגוונת היוצרת עניין בכול עונות השנה.

גינה מעוצבת - דירת גן

האתגר המרכזי בגינת דירת גן הוא שרואים את כולה במבט אחד ועל כן יש לתכנן אותה כחלל אחת כהמשך ישיר של הבית.

גינת דירת הגן תוכננה כהמשך של הבית כאשר האלמנטים וסכימת הצבעים משמשת לעיצוב הגינה היוצרת גינה בעלת שפה עיצובית אחידה המזמינה להיכנס ולבלות בה. 

גינה קלה לאחזקה –גדר חיה המשמשת לפרטיות עוטפת את הגינה ומעט צמחים המכניסים את האופי הים תיכוני  יחד עם סלע מבעבע מטופלים בידי בעלי הבית.

גינה מעוצבת דירת גן
גלילה למעלה